Screenshot 2023 02 15 at 16.00.17
Ampere+ eesmärk on aidata teil minna üle puhtale energiale - päikesesüsteemi komplektid on kavandatud nii, et igaüks saaks väga lihtsalt alustada oma teekonda säästva päikeseenergia süsteemi loomise suunas. Pakutavate lahenduste abiga on võimalik luua nii off-grid lahendus, kui ka hübriidlahendus nii, et saate jääda kohaliku elektrivõrku või elada täiesti võrgust sõltumata. Pole vahet kas tegu on eluruumiga, äriruumiga või tööstushoonega, pakume täielikke päikesesüsteeme, mis vastavad teie võimsus nõuetele ja teie spetsifikatsioonile.

Pole vahet kas süsteem on paigaldatud katusele või maapinnale, 9,84kW täielik päikesepaneelide süsteemi komplekt koos akude ja inverteriga saab kiiresti ühendada mistahes elektrisüsteemiga. 9,84 kW päikesesüsteemiga saavad era elamud, ettevõtted, tootmishooned ja kontorid töötada sõltumatult elektrivõrgust. PV-süsteemid genereerivad päeva jooksul elektrit, mida algselt tarnitakse majapidamisseadmetele. Seejärel hübriidinverterid laevad akud üleliigse energiaga. Lõpuks saab salvestatud energiat kasutada vastavalt vajadusele või hiljem müüa võrku.

Komplekt sisaldab 24tk x 410 kW päikesepaneeli kogu võimsusega 9,84 kW, hübriidinverter võimsusega 10kW ja energiasalvesti mahtuvusega 9,97 kWh.

9.84kW-24tk- 410w Päikeseplaneelid + 10 kW hübriidinverter + aku 9.97 kWh

12 480,00 €
Tarneaeg 14 päeva.
Lisa ostukorvi